rybarenilevneji.cz

CC Moore Boilie Live System 1kg – 15mm

Hodně povedený výrobek CC Moore Boilie Live System 1kg - od kvalitní značky CC Moore najdete tady a teď za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za super cenu 378 Kč.
EAN: 0634158440984
CC Moore Boilie Live System 1kg - 15mm
Popis produktu

Boilies Live System, používané předními britskými a evropskými rybáři, obsahují vysoce kvalitní proteiny, kvasnice, krmivo pro ptáky, smetanové prášky, CSL Powder a další snadno stravitelné přísady.

Boilies Live System, používané předními britskými a evropskými rybáři, obsahují vysoce kvalitní proteiny, kvasnice, krmivo pro ptáky, smetanové prášky, CSL Powder a další snadno stravitelné přísady.
Live System uvolňuje silné, ve vodě rozpustné stimulanty chuti k jídlu za všech teplot vody, což z něj činí vysoce účinnou celoroční návnadu, kterou ryby prostě milují.

Když jiné návnady v zimě přestanou fungovat… víte, že systém Live nebude!

Vlastnosti Live System Boilies:

  • Nízký obsah oleje, intenzivně atraktivní a ideální pro celoroční použití
  • Výrazná chuť sladké mandle a aroma vanilkového krému
  • Bohaté na esenciální aminokyseliny získané z kvalitních bílkovin
  • Obsahuje mléko, droždí, drůbež a rostlinné bílkoviny
  • Snadno stravitelné sacharidy podporují větší příjem
  • Obsah semínek poskytuje cenné vitamíny a minerály
  • Obsah krmiva pro ptáky zajišťuje otevřenou texturu a
  • Od roku 2002 dosahuje trvale vynikajících výsledků

Pokyny pro zákazníky:

Skladovatelnost Boilies by měla být skladována v chladu, suchu, mimo přímé sluneční světlo a neměla by se potit.

Návnady do mrazničky by měly být skladovány zmrazené a měly by být vysušeny na vzduchu, pokud jsou mimo mrazák déle než 48 hodin.

Barevná variace boilie:

Naše boilies neobsahuje syntetická barviva, takže různé šarže stejné návnady se mohou barevně lišit. To je způsobeno přirozenými barevnými odchylkami některých ingrediencí, které používáme (jako jsou rybí moučky, koření, přírodní extrakty atd.), a neovlivňuje to kvalitu nebo výkon návnady. Naše návnady jsou tak přirozeně atraktivní, jak je dokážeme vyrobit… a to zahrnuje některé příležitostné, přirozeně odvozené barevné variace, jaké najdete u přirozených, zdravých potravin, kterými se ryby živí ve svém vlastním prostředí (jako jsou šneci, mušle, krvavci atd.) .

Tvrdost návnady:

Uvědomte si prosím