rybarenilevneji.cz

Delphin Matchový prut Vulkán NXT 420cm 65g

Kvalitní a oblíbený kousek Delphin Matchový prut Vulkán NXT 420cm od naší známé značky Delphin máte možnost najít právě zde pořád výhodně! Nyní zakoupíte za 2 070 Kč.
EAN: 8586018017268
Delphin Matchový prut Vulkán NXT 420cm 65g
Přejít do obchodu »
Značka: Delphin
2 070
Popis produktu

Nová generace osvědčeného matchového prutu VULKÁN. Ani u nového modelu s označením NXT jsme nezapomněli na žádnou z důležitých vlastností, díky kterým si jeho předchůdce oblíbilo množství rybářů napříč Evropou.

Nová generace osvědčeného matchového prutu VULKÁN. Ani u nového modelu s označením NXT jsme nezapomněli na žádnou z důležitých vlastností, díky kterým si jeho předchůdce oblíbilo množství rybářů napříč Evropou. Kromě toho jsme zde však zapracovali několik vylepšení a nabídku jsme rozšíří o nové délkové varianty.

Příjemně štíhlý blank, který je charakteristický svou plně parabolickou akcí vám umožní dávkovat sílu během zdolávání přesně podle potřeby. To je pro tuto jemnou rybolovnou techniku mimořádně důležité. Prut se vyznačuje vrhací zátěží až 65g a díky svým parametrům bez problémů obstojí i při zdolávání bojovných kaprů. Blank je navíc dodatečně zesílen PowerWrap vinutím, čímž disponuje ještě větší silou a lepší odolností vůči mechanickému poškození.

Za blankem však nezaostává ani propracovaná rukojeť. Ta je tvořena kombinací korku a ergonomicky tvarované EVA pěny. Kromě toho, že ideálně sedne do rukou, vytváří také velmi pěkný vizuální prvek. Přesné rozmístění oček (první dvě dvoustopkové, ostatní jednostopkové) ve spojení s použitým špičkovým uhlíkem 30T garantují dokonalé vyvážení tohoto exkluzivního prutu.

 

Technické parametry:

Model: 420cm /65g/

Počet dílů: 3

Průměr blanku nad rukojetí: 14,0mm

Počet oček: 14

Transportní délka: 146cm

Hmotnost: 264g

Rukojeť: korok / EVA pena

Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla):