rybarenilevneji.cz

Delphin Muškařský naviják Flayka #3/4

Unikátní a oblíbený kus Delphin Muškařský naviják Flayka od skvělého výrobce Delphin jednoduše můžete najít zde teď za výhodnou cenu. Teď v akci 772 Kč. EAN: 8586018467681
Delphin Muškařský naviják Flayka #3/4
Popis produktu

Delphin FLAYKA jsou celokovové muškařské navijáky s širokou cívkou. Matná stříbrná barva nezpůsobuje odlesky, a tak nebudete u vody plašit ryby.

Delphin FLAYKA jsou celokovové muškařské navijáky s širokou cívkou. Matná stříbrná barva nezpůsobuje odlesky, a tak nebudete u vody plašit ryby. Vyznačuje se velmi silnou a precizní brzdou s širokým rozsahem regulace, což je na cenovou hladinu navijáků FLAYKA nadprůměrný parametr.

Cívka je při navíjení tichá, při brzdění slyšíme příjemný „cvrkot“. Chod navijáku je velmi hladký, stará se o něj 6 válečkových ložisek. Díky hliníkové slitině jsou navijáky FLAYKA mimořádně lehké, takže při lovu pstruhů, lipanů či jiných ryb nepocítíte únavu. Naviják je možné jednoduchou změnou polohy vnitřní součástky s ložisky, použít na pravou i levou ruku!

Velikost 3/4 je určena na lehčí a kratší pruty, při lovu na potocích a menších řekách. Ve spodní části najdete logo FLAYKA.

Technické parametry:
  • Doporučená šňůra: 3-4
  • Průměr cívky: 75mm
  • Šířka cívky: 34mm
  • Počet ložisek: 1
  • Hmotnost: 144g