Delphin Naviják Hexa 40

Tento velmi žádaný kus Delphin Naviják Hexa 40 od populárního výrobce Delphin jde koupit právě teď v naší nabídce se slevou. Aktuálně stojí u nás 897 Kč. EAN: 8586018466141
Delphin Naviják Hexa 40
Značka: Delphin
897 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Popis produktu

Velmi příjemný naviják, který svými vyváženými vlastnostmi padne okamžitě do ruky každému rybáři. Příjemný a hladký chod bez jakýchkoliv rušivých elementů, ideální kapacita vlasce a optimální převodový poměr 5.1:1 jsou atributy, na kterých Hexa staví své pilíře.

Velmi příjemný naviják, který svými vyváženými vlastnostmi padne okamžitě do ruky každému rybáři. Příjemný a hladký chod bez jakýchkoliv rušivých elementů, ideální kapacita vlasce a optimální převodový poměr 5.1:1 jsou atributy, na kterých Hexa staví své pilíře. V balení naleznete hlavní kovovou a náhradní plastovou cívku. Navíc nabízíme možnost dokoupení dalších kusů kovových cívek podle potřeby. Klika je také kovová a má madlo, které se drží velmi komfortně i po hodinách používání. Pro případ ztráty je v balení navíc jeden kus šroubku držící kliku. Citlivá a přesně dávkovatelná horní brzda je už jen příjemným bonusem. Hexa okouzlí i designem barev v kombinaci elegantní černé, decentní modré a kovové stříbrné. Tento naviják má velmi široké spektrum využití v různých rybolovných technikách a dokáže tak poskytnout velké množství zážitků za nadmíru příznivou cenu.

Technické parametry:
  • Model: Delphin HEXA 40
  • Kapacita navijáku mm / m: 0.22 / 340, 0.25 / 270, 0.28 / 220
  • Převodový poměr: 5.1:1
  • Počet ložisek: 5 + 1
  • Hmotnost: 290g