rybarenilevneji.cz

Delphin Naviják Nord 60

Unikátní kousek Delphin Naviják Nord 60 od známé kvalitní značky Delphin jednoduše pořídíte zrovna dnes za mimořádně nízkou cenu. Zrovna nyní za cenu 797 Kč.
EAN: 8586018457910
Delphin Naviják Nord 60
Popis produktu

NORD je sice navijákem nižší cenové kategorie, zároveň mu však nechybí nic, co by jakýmkoliv způsobem snižovalo jeho kvalitu.

NORD je sice navijákem nižší cenové kategorie, zároveň mu však nechybí nic, co by jakýmkoliv způsobem snižovalo jeho kvalitu. Jedná se o plnohodnotný naviják s volnoběžnou brzdou, postavený na základě, vycházejícím z ověřeného a oblíbeného modelu Choco. Cenu se nám podařilo snížit hlavně zvýšením efektivity výroby a zjednodušením celé koncepce navijáku podle teorie – v jednoduchém mechanismu se nemá co pokazit. O svých kvalitách vás přesvědčí již první zatočení kličkou. Chod je velmi příjemný a hladký. Klika velmi pohodlná. Vše funguje přesně a spolehlivě. Černo modré tělo je vyrobeno z tvrzeného plastu, který se při navíjení nekroutí. Co je na danou cenovou kategorii nadstandardní, je použití komponentů. Delphin NORD má totiž kovovou cívku, ale i kliku! To z něj dělá spolehlivý naviják na každodenní používání. Díky kónické mělké cívce je ideální hlavně pro feeder, ale určitě si najde fanoušky i v jiných rybářských metodách lovu.

Technické parametry:
  • Kapacita navijáku: 0.18mm / 275m, 0.20mm / 220m, 0.22mm / 180m
  • Převodový poměr: 4.6: 1
  • Počet ložisek: 4 + 1
  • Hmotnost: 475g