rybarenilevneji.cz

Delphin Pouzdro na prut Carp Misia 390-2

Tento unikátní kousek Delphin Pouzdro na prut Carp od skvělého a známého výrobce Delphin snadno získáte momentálně na našich stránkách se slevou. Nyní pořídíte jen za 998 Kč. EAN: 8586018459075
Delphin Pouzdro na prut Carp Misia 390-2
Popis produktu

Po enormním úspěchu série Porta je zde navíc i její jednokomorové rozšíření v sérii Misia.

Po enormním úspěchu série Porta je zde navíc i její jednokomorové rozšíření v sérii Misia. Pouzdra Delphin MISIA zachovávají vše, co proslavilo sérii Porta. Bezchybné zpracování, odolné zipy a dokonalá ochrana vašeho rybářského náčiní uvnitř. Pouzdra jsou kompletně polstrovaná a vaše vybavení v nich bude jako v bavlnce.
Každé pouzdro série MISIA je navrženo tak, aby se do něj s dostatečnou rezervou vešel jeden prut spolu s osazeným navijákem. Dovolíme si tvrdit, že je sem možné uložit 99,9% běžně používaných kaprařských sestav, včetně těch s očky velikosti 50mm!

Celý materiál pouzdra je vyroben z odolné látky, která bez problémů odolá běžnému dešti. Spodní část pouzdra je navíc chráněna odolným, nepromokavým materiálem, což umožňuje položení této části pouzdra i na mokrou zem, či dokonce do louže. K pouzdru je možné zakoupit popruh na rameno Delphin STRAP.

Technické parametry:
  • MISIA 390-2
  • Rozměry: 200x30x15cm
  • Rozměry kapsiček: 24x12x5cm