rybarenilevneji.cz

Giants Fishing Bivak Gaube Bivvy 2 Man + Druhý plášť Gaube 2 Man Overwrap

Hodně povedený výrobek Giants Fishing Bivak Gaube Bivvy 2 Man + Druhý plášť Gaube 2 Man od společnosti se zárukou kvality Giants Fishing máte možnost koupit tady za parádní cenu. Aktuálně stojí u nás 7 999 Kč. EAN: 8592673635174
Giants Fishing Bivak Gaube Bivvy 2 Man + Druhý plášť Gaube 2 Man Overwrap
Popis produktu

Akční
set
oblíbeného
bivaku
Gaube
2
Man
s
druhým
pláštěm.
Časově
omezená
nabídka!

Akční set oblíbeného bivaku Gaube 2 Man s druhým pláštěm. Časově omezená nabídka!
Velmi propracovaný bivak, který byl pečlivě vyvíjen s ohledem na maximální komfort u vody. Velký důraz, byl kladen na maximální odvětrání bivaku, které je velmi důležité v horkých letních měsících. Přístřešek trubkové konstrukce, která se skládá ze tří žeber a o výztuhu se starají rozpěrné tyče.

Na tento bivak, byl použit vodě odolný materiál 5 000mm HH, té nejvyšší kvality, který je 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky, které jsou v ceně přístřešku. Bivak je vybaven větracím systémem jak v přední části, tak velkým oknem v zadní části, které zajistí maximální odvětrání.

Velký přední kšilt nad vchodem, je navíc osazen dvěma praktickými úchyty na pruty. Přední vchodová část má tři výměnné panely na suchý zip, celo zakrytá, slída nebo moskytiéra. Další vychytávkou tohoto bivaku je, že v nepřízni počasí můžete ve vchodové části vytvořit okénko, díky použití dvojitých jezdců zipu.

Další praktická věc, celí přední panel lze odepnout pomocí zipu a máte otevřený přístřešek. Přístřešek je dodáván s podlážkou, která se k bivaku připne pomocí suchých zipů. Pro lepší a snadnou orientaci osazení podlážky do bivaku, jsme nechali našít 3D označení vstupu. Součástí bivaku je přepravní nylonová taška.

 

Bivak Gaube 2 Man

Délka: 248cm

Šířka: 308cm

Výška: 150cm

Hmotnost: 10kg

Transportní rozměr: 110x20x20cm

Druhý plášť k bivaku Gaube 2 Man

Zajišťuje lepší termo izolaci v chladném počasí. Vchodové dveře mají nepromokavý panel, moskytiéru a odnímatelné slídové okno. V přední části jsou praktická poutka, určená k držení prutu. Součástí pláště jsou zavrtávací kolíky a přepravní obal.

Délka: 258cm

Šířka: 308cm

Výška: 150cm