rybarenilevneji.cz

Illex Prut Pepper X5 S L Finesse Tribe 2m 1,5-10g

Oblíbený výrobek Illex Prut Pepper X5 od spolehlivé značky Illex snadno můžete pořídit u nás za příznivou cenu! Ceny od 13 119 Kč.
Illex Prut Pepper X5 S L Finesse Tribe 2m 1
Přejít do obchodu »
Značka: Illex
13 119
Popis produktu

Japonský blank X5 je o 15 % lehčí a o 35 % silnější a odolnější než jiné blanky nejvyšších řad přívlačových prutů. Vyniká zvýšenou citlivostí, větší lehkostí a přitom vyšší odolností proti zlomení.

Japonský blank X5 je o 15 % lehčí a o 35 % silnější a odolnější než jiné blanky nejvyšších řad přívlačových prutů. Vyniká zvýšenou citlivostí, větší lehkostí a přitom vyšší odolností proti zlomení. Je vyroben z 5 vrstev propletenými 3 směry, které v sobě kombinují 3 typy HMC uhlíku a Nano resin vrstvu.

Přívlačový prut z jedné z exkluzivních sérií firmy Illex vyrobený v ojedinělé perleťovém designu. Jeho japonský blank s Extra Fast akcí je kompletně osazený ultra lehkými FUJI TORZITE titanovými “K” očky a FUJI TVST sedlem navijáku pro jeho dlouhou životnost. Očka prodlužují hody a méně opotřebovávají vlasec nebo šňůru. Ergonomická odlehčená rukojeť EVA. Je vhodný na lov pstruhů, tloušťů nebo okounů. Je konstruován především na lov s gumovými nástrahami, ale bez problému zvládne i menší woblery nebo plandavky. Citlivá špička pro přesné hody a dokonalé ovládání malých nástrah. Dodáván s transportním tubusem.

  • délka 200 cm
  • vrhací zátěž 1,5-10 g
  • počet dílů 1+1
  • počet oček 8
  • váha 96 g
  • skladná délka 175,5 cm