rybarenilevneji.cz

Korda Podložka Basix Carp Cradle

Nový produkt Korda Podložka Basix Carp od výrobce se zárukou kvality Korda jednoduše seženete aktuálně na našich stránkách v akci. Výhodně za 1 820 Kč.
Korda Podložka Basix Carp Cradle
Přejít do obchodu »
Značka: Korda
1 820
Popis produktu

Podložka Carp Cradle byla navržena tak, aby poskytovala maximální ochranu vašemu úlovku, když je na břehu, a zároveň je maximálně praktická při používání a přenášení.

Podložka Carp Cradle byla navržena tak, aby poskytovala maximální ochranu vašemu úlovku, když je na břehu, a zároveň je maximálně praktická při používání a přenášení. Je vyroben z 50 mm polstrované pěny, která poskytuje dostatek komfortu pro rybu, s vodotěsnou vnější vrstvou, která je navržena tak, aby byla co nejvíce šetrná k rybám a neodstranila ochranný sliz ryby.

Polstrované stěny pomáhají zajistit, aby váš úlovek zůstal v bezpečí a nedošlo k vyklouznutí ryby z podložky. Pokud ji nepoužíváte, BASIX Carp Cradle se složí na dvě části a uvnitř je místo pro uložení Carp Care Kit a Basix Weigh Sling.
Rukojeti na přenášení lze také použít k ukotvení, pokud lovíte ve větrném počasí a hrozí že by vám ji větr mohl odfouknout

BASIX Carp Cradle je vhodná pro kapry do hmotnosti 40lb/ 18 kg.