rybarenilevneji.cz

Korda Šňůra Basix Coated Hooklink 10m – 18lb

Tento kvalitní a žádaný výrobek Korda Šňůra Basix Coated Hooklink 10m - od výrobce s dlouholetou historií Korda snadno můžete pořídit právě teď u nás za zcela nejnižší cenu! Výhodně za super cenu 171 Kč.
Korda Šňůra Basix Coated Hooklink 10m - 18lb
Přejít do obchodu »
Značka: Korda
171
Popis produktu

Basix Coated Hooklink je měkká, pružná potažená pletená šnůrka, která je vhodná pro nejrůznější způsoby prezentace nástrah na dno, balancovaných nástrah a pop up nástrah.

Basix Coated Hooklink je měkká, pružná potažená pletená šnůrka, která je vhodná pro nejrůznější způsoby prezentace nástrah na dno, balancovaných nástrah a pop up nástrah. Jak vnitřní část, tak vnější potah je v decentní „kamuflážově zelené“ barvě, díky tomu má skvělé maskovací vlastnosti.

Skvěle drží tvar diky čemuž odpadá nutnost napařování, to je také výhodou v tom že se snižuje možnost zamotání, potah lze velmi snadno odstranit dle potřeby a vašeho využití při vázání montáží. Velmi dobře se s ní pracuje i při výrobě koncových uzlů, aniž by hrozilo že porušíte vnější potah, což snižuje riziko poškození vnitřní části a snížení nosnosti šnůrky.

BASIX Coated Hooklink je k dispozici v nosnostech 18 lb nebo 25 lb a je dodávána v 10 metrovém návinu.