rybarenilevneji.cz

Mikbaits Spiceman booster Kořeněná játra 250ml

Tento výjimečný výrobek Mikbaits Spiceman booster Kořeněná od naší známé značky Mikbaits můžete získat na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně za 180 Kč. EAN: 8595602202652
Mikbaits Spiceman booster Kořeněná játra 250ml
Popis produktu

Booster je jemnější a objemnější než dip. Používá se proto zejména na návnady, tedy boilie, pelety, Method, Zig či PVA mixy, partikl a podobně. Je také určený k tomu, abyste dosáhli stejné příchutě vnadícího boilie, jako má boilie, se kterým chytáte.

Booster je jemnější a objemnější než dip. Používá se proto zejména na návnady, tedy boilie, pelety, Method, Zig či PVA mixy, partikl a podobně. Je také určený k tomu, abyste dosáhli stejné příchutě vnadícího boilie, jako má boilie, se kterým chytáte. Návnady s ním lze polévat delší dobu předem, vyjma rychle rozpadavých pelet.

Boostery nerozpouští PVA materiály, proto s nimi můžete krátce před náhozem polévat i připravené PVA punčochy. Pokud to však děláte delší dobu předem, buďte si vědomi, že v boosteru (zejména u rybích příchutí) mohou být složky, které zpomalí rozpad PVA.