rybarenilevneji.cz

Mivardi Bivak New Dynasty XL + Zimní přehoz + 2x lehátko Comfort XL8

Velmi prodávaný produkt Mivardi Bivak New Dynasty XL + Zimní přehoz od značky Mivardi jednoduše můžete sehnat právě teď u nás opravdu levně. V akci za 16 590 Kč.
Mivardi Bivak New Dynasty XL + Zimní přehoz + 2x lehátko Comfort XL8
Přejít do obchodu »
Značka: Mivardi
16 590
Popis produktu

Mimořádná akce, která už se nebude nikdy opakovat. Bivak, přehoz a 2 lehátka Mivardi Comfort XL8 za nekompromisní cenu.

Mimořádně prostorný model bivaku z materiálu M-TEC 410 s vodním sloupcem 10000 mm a konstrukcí z masivních 19 mm trubek.

Jedná se o zvětšenou verzi bivaku New Dynasty, který získal řadu ocenění (např. Bivak roku 2012) a stal se nejprodávanějším bivakem v ČR. Bivak New Dynasty XL přichází s výrazně zvětšeným vnitřním prostorem především v přední a zadní části bivaku při zachování rozměru podlážky + Kompletní přehoz k bivaku New Dynasty XL. Je vyroben z identického materiálu jako samotný bivak. Přesně kopíruje velikost a pozice oken a díky tvarování přední části pomáhá vytvořit prostornou předsíň.

Přehoz eliminuje případné rosení bivaku a zlepšuje tepelný komfort uvnitř. Dodává se s kompletní sadou kvalitních kolíků + 2 x Velké, ploché a dokonale komfortní lehátko. Měkký polštář a bohatě polstrovaná matrace s hřejivým fleecovým potahem zajišťují pohodlí i při delších výpravách. Krajní části potahu matrace jsou vyrobeny ze silného, pevného a omyvatelného materiálu B-POL 600D, který je téměř nezničitelný a zajišťuje dlouhou životnost. Nohy jsou zakončeny velkými výkyvnými packami proti zaboření v exkluzivním designu Mivardi.

Více o produktech: 

Bivak New Dynasty XL

Přehoz

Lehátko Comfort XL 2x