Nash PVA sáčky Fast Melt PVA Bags – Large

Velmi žádaný produkt Nash PVA sáčky Fast Melt od společnosti s dlouholetou tradicí Nash máte možnost pořídit zde teď právě levně. Momentálně v akci za 109 Kč.
Nash PVA sáčky Fast Melt PVA Bags - Large
Značka: Nash
109 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Popis produktu

Speciálně vyvinuté pro Nash, Fast Melt Bags dělají přesně to, co říkají, rychle a spolehlivě se rozpadají i ve studené vodě, ale s vynikajícími vlastnostmi, aby byly co nejvíce uživatelsky přívětivé. 

Speciálně vyvinuté pro Nash, Fast Melt Bags dělají přesně to, co říkají, rychle a spolehlivě se rozpadají i ve studené vodě, ale s vynikajícími vlastnostmi, aby byly co nejvíce uživatelsky přívětivé. Vysoce pevné, aby se zabránilo roztržení při nárazu a vyrobené z lehce perforovaného filmu, aby se zajistil snadný odvod vzduchu, Fast Melt.Bags jsou dodávány s mikrovláknem, který zabraňuje jejich vzájemnému přilepení a zajišťuje jejich snadnější otevření a plnění. V tom je rozdíl oproti Standardním pevným pytlíkům, které ve vlhku selhávají. Čtyři velikosti pokrývají veškeré možnosti použití, od krmení mikro peletami až k snadnému vnadění mezi stulíky.

Jsou dodávány ve velikostech:

  • Small 100x60mm 25ks
  • Medium 110x70mm 20ks
  • Large 130x100m 15ks
  • Xtra Large 220x60mm 15ks