rybarenilevneji.cz

PVA Hydrospol Kbelík s PVA Setem Winter Bucket Set

Velmi žádaný produkt PVA Hydrospol Kbelík s PVA Setem Winter od skvělé a známé značky PVA Hydrospol máte možnost sehnat ještě dnes opravdu levně. Nyní získáte od 1 199 Kč.
PVA Hydrospol Kbelík PVA bucket set 2
Popis produktu

Z naší dílny PVA Hydrospol Vám přinášíme novinku s názvem Winter bucket set.

Z naší dílny PVA Hydrospol Vám přinášíme již druhý bucket set, nyní s označením číslo 2. Tohle výhodné balení jsme zaměřili pro rybáře, kteří preferují rychlý aktivní lov. V této variantě kbelíku naleznete PVA tubus 25 mm verze Fast melt spolu se 7 metrovou náhradou ve stejném průměru. Tahle kombinace vás nenechá ve štychu po celou sezónu a vy si tak budete moct dopřát skvěle odprezentovanou montáž v jakékoliv teplotě vody.

Naše verze Fast Melt je jediná punčocha na trhu, která má rychlou rozpustnost ve studené vodě a přitom je stále použitelná i v letních měsících! Tento bucket set také obsahuje jedno balení sáčků 70 x 200 mm, naší inovovanou pletenou šňůrku EXTRA Strong a skvělého pomocníka jménem HACK (kráječ na boilies 20–25 mm). Abyste u vody celý tento set zužitkovali, komfort vám přinesou kvalitní termo ponožky vyráběné na Slovensku. Jak je tomu zvykem u klasické verze bucket setu č.1 i zde na Vás čeká uzavíratelná nádoba na hotové PVA a praktický ručník značky PVA Hydrospol.

Obsah balení:

1x uzavíratelný kyblík

1x PVA system Fast melt 25 mm

1x náhradní PVA punčocha Fast melt25 mm – 7 m

1x PVA nit Extra strong –20 m

1x Hack (kráječ boilies 20-25 mm)

1x PVA sáčky 70 x 200 mm – 25 ks

1x Termo ponožky PVA Hydrospol (černé vel. 43-46)

1x ručník PVA Hydrospol

1x uzavíratelná nádoba na hotové PVA.