rybarenilevneji.cz

PVA Hydrospol Náhradní punčocha PVA Mesh Refill Fast melt 7m – 25mm

Akční a ve slevě produkt PVA Hydrospol Náhradní punčocha PVA Mesh Refill od společnosti PVA Hydrospol můžete získat aktuálně na našich stránkách v akci! Nabídka od 169 Kč. EAN: 8588005842259
PVA Hydrospol Náhradní punčocha PVA Mesh Refill Fast melt 7m - 25mm
Popis produktu

Společnost PVA Hydrospol Vám přináší novou řadu punčoch s označením Fast Melt, přesněji náhradní punčochu 25mm, 35mm s návinem 7 m.

Společnost PVA Hydrospol Vám přináší novou řadu punčoch s označením Fast Melt, přesněji náhradní punčochu 25mm, 35mm s návinem 7 m. PVA náhrady jsou vhodné k doplnění punčochy na prázdný tubus. Jak název napovídá jedná se o rychlorozpustnou verzi punčochy.

Jako výrobci PVA produktů jsme usilovně pracovali na variantě punčoch, která zvládne plnit hned několik vlastností najednou. Pro výrobu nové punčochy jsme opět zvolili kvalitní japonská vlákna, která mají poloviční čas rozpadu oproti vláknům v naší klasické verzi.

Zakládáme si na kvalitě, ale i stylu pletení punčoch, naši zákazníci se mohou znovu těšit na hustý micro-mesh, do kterého lze plnit drobné krmeni, sypké materiály a použít ji tak může opravdu každý rybář. Díky zvolenému úpletu můžete PVA punčochy Fast melt používat dokonce i v teplých vodách. To z ní dělá skvělou punčochu pro celoroční použití.

  • Obsah balení: 1x PVA punčocha 7 m – fast melt