rybarenilevneji.cz

R-Spekt Ochranné autopotahy pro dodávky 1+2

Kvalitní produkt R-Spekt Ochranné autopotahy pro dodávky od přední značky R-Spekt lze získat právě teď za příznivou cenu! Aktuálně stojí u nás 2 999 Kč.
EAN: 8592981001562
R-Spekt Ochranné autopotahy pro dodávky 1+2
Přejít do obchodu »
Značka: R-Spekt
2 999
Popis produktu

Ochranné univerzální autopotahy pro dodávky s rozmístěním předních sedadel 1+2 představují praktický doplněk pro všechny rybáře – motoristy, kteří využívají ke svým cestám k vodě užitkový automobil. Ochranné univerzální autopotahy pro dodávky s rozmístěním předních sedadel 1+2 představují praktický doplněk pro všechny rybáře – motoristy, kteří využívají ke svým cestám k vodě užitkový automobil. Tyto autopotahy vám pomohou ochránit sedadlo řidiče a spolujezdců před všemi nečistotami, s nimiž se během vaší výpravy setkáte. Autopotahy jsou vyrobeny z nepromokavé a voděodolné textilie, kterou lze velmi snadno udržovat, čistit a prát.

Autopotahy nasadíte velmi jednoduše jejich natažením na opěradlo řidiče či spolujezdců a to bez nutnosti demontáže hlavových opěrek. Stačí přetáhnout dvě silné příčné pruženky přes zadní část opěradla a stáhnout celý potah dolů až k sedáku. Poté nasadíte část potahu určenou pro sedák jeho přetažením přes tento sedák a opět natáhnete třetí příčnou pruženku do volného prostoru dolů pod sedadlo. Potah řidiče pak můžete ještě zajistit v podélném směru krátkou pruženkou s kovovým háčkem jeho natažením a zavěšením do konstrukce spodní části sedáku. Autopotahy jsou velmi skladné a extrémně lehké. Pro jejich uskladnění v době kdy je nevyužijete je přiložena praktická voděodolná kapsa.

Barevné provedení: khaki autopotahy s logem R-SPEKT limited edition

Materiálové složení: 100% voděodolný polyamid s PU zátěrem

Určeno pro: sedadla řidiče a spolujezdců dodávek s rozmístěním sedadel 1+2